Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
30 квітня 2014 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія, 35 сесія 6 скликання)"

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія, 35 сесія 6 скликання)"

 

 Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 25 розділу 1 Закону України від 27 березня 2014 року № 166-VII “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, статтями 7, 8, 10, 12, 14 розділу І, статтею 265 розділу ХІІ та пунктом 18 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового Кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада вирішила:

1. Внести до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія, 35 сесія 6 скликання) такі зміни і доповнення:

1.1. Доповнити пункт 5 Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, (додаток 2) підпунктом 5.2 такого змісту:

“5.2. Міська рада може встановлювати додаткові пільги з податку, що сплачується на території міста Чернігова з об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб або релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

Фінансове управління Чернігівської міської ради до 1 лютого поточного року подає до державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області відомості стосовно пільг, наданих Чернігівською міською радою відповідно до абзацу першого цього підпункту.”

1.2. У пункті 1 додатка 1 та у Положенні про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 2) слова “житлова площа” в усіх відмінках замінити словами “загальна площа” у відповідному відмінку.

2. Це рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

3. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області (Олійник В. І.). 

 

 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!