Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
27 грудня 2013 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об'єктів соціальної інфраструктури"

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об'єктів соціальної інфраструктури"

 

Відповідно до пункту 31 частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунальної власності та розвитку підприємництва, міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок передачі в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об'єктів соціальної інфраструктури, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30 березня 2004 року «Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 16 травня 2002 року (2 сесія 4 (24) скликання)» (11 сесія 4 (24) скликання).

3. Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С.О.

 

 

Міський голова                                                                                        О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!