Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
12 грудня 2013 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова"

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова"

 

Керуючись пунктом 54 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом «л» частини 1 статті 21 Закону України «Про відходи», абзацом 2 пунктом 1 статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Порядок надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова, що додається.

1.2. Форму дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я  та екології (Кадіна Л.З.) та заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                             О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!