Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
24 жовтня 2013 р.

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія 6 скликання)"

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія 6 скликання)"

 

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України від 4 липня 2013 року № 403-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості”, статтями 7, 8, 10, 12, 14 розділу І, статтею 265 розділу ХІІ та пунктом 18 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового Кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада вирішила:

1. Внести зміни і доповнення до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія, 27 сесія, 32 сесія 6 скликання), виклавши пункт 1 додатку 1 та додаток 2 у редакції відповідно до додатків 1 та 2 до цього рішення.

2. З метою формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та забезпечення взяття державною податковою інспекцією у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області на облік таких платників податку установити, що у першому базовому податковому (звітному) періоді (2013 рік) пункт 1 додатку 1 та додаток 2 цього рішення для фізичних осіб застосовується з урахуванням особливостей, визначених у пункті 18 підрозділу 10 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями.  

3. Додатки 1 та 2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

4. Це рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області (Олійник В. І.).

 


Міський голова                                                                             О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!