Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 жовтня 2013 р.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року №143 " Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові"

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року №143 " Про Порядок користування  об’єктами благоустрою у  м. Чернігові"

 

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 31 серпня 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) зі змінами, з метою належного утримання об’єктів благоустрою міста Чернігова та упорядкування користування об’єктами благоустрою, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Внести зміни до Порядку розрахунку пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» виклавши пункт 2.4. в новій редакції:

«2.4. Значення коефіцієнтів відповідно до функціонального використання об’єкта благоустрою, приймаються згідно з відомостями таблиці:

 

№ з/п

Функціональне використання об’єкта благоустрою

Коефіцієнт функціонального використання об’єкта благоустрою

 

1

Торгівля

1,0

 

2

Розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування

0,5

 

3

Фестивалі, конкурси, концерти тощо

0,1

 

4

Спортивно-розважальне

від 0,05 до 0,5

»


2. Комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.)  у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

 3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 

 
Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                      С. Г. Віхров

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!