Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 червня 2012 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: Проект рішення міської «Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки»  

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: Програма приватизації розроблена з метою приведення її у відповідність до законодавства України та здійснення регулювання приватизації стосовно єдиного чіткого, прозорого і ефективного порядку підготовки об’єктів комунальної власності до продажу, подальшої їх приватизації, поповнення місцевого бюджету та здійснення контролю.

4.  Строк виконання заходів з відстеження:

 З 19 червня 2012 року по 25 червня 2012 року.

5.  Тип відстеження: Базове.

6.  Методи одержання результатів відстеження: Статистичний.

7. Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

-  прийняття Програми забезпечить приведення її у відповідність до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державну програму приватизації» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положення Державної програми приватизації на 2012-2014 роки».

- створення умов для приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, подальше перебування яких у комунальній власності територіальної громади м. Чернігова є економічно недоцільним.

8.  Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

У результаті впровадження регуляторного акта буде досліджуватись та вивчатися:

-  ефективність розробленого механізму;

-  рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

- кількість суб'єктів господарювання, на які поширюється дана Програма.

Повідомлення про оприлюднення, проект даного рішення та аналіз його регуляторного впливу попередньо були опубліковані на офіційний сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет 21 травня 2012 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту надійшли пропозиції та зауваження, які були розглянуті та частково враховані.

 

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                    І. М. Дусь  
 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!