Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 червня 2012 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: Проект рішення міської «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади                               м. Чернігова».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: Положення розроблено з метою удосконалити процедуру відчуження та списання майна, а також передачі майна в межах комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, розширити сферу застосування Положення, а також привести Положення у відповідність з нормами та вимогами чинних законодавчих актів.

4.  Строк виконання заходів з відстеження:

З 19 червня 2012 року по 25 червня 2012 року.

5.  Тип відстеження: Базове.

6.  Методи одержання результатів відстеження: Статистичний.

7. Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

- прийняття Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади  м. Чернігова забезпечить відповідність механізму та процедури подання та розгляду матеріалів щодо відчуження та списання комунального майна нормам та вимогам чинних законодавчих актів;

- удосконалення процедури відчуження, списання та передачі основних засобів в межах комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

8.  Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

У результаті впровадження регуляторного акта буде досліджуватись та вивчатися:

-  ефективність розробленого механізму;

-  рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

- кількість суб'єктів господарювання, на які поширюється дана Програма.

Повідомлення про оприлюднення, проект даного рішення та аналіз його регуляторного впливу попередньо були опубліковані на офіційний сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет 21 травня 2012 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту надійшли пропозиції та зауваження, які були розглянуті та частково враховані.

 

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                      І. М. Дусь

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!