Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 червня 2012 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: удосконалення нормативної бази у сфері користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові, а також створення єдиної, цілісної, впорядкованої та прозорої нормативної системи у галузі користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові і протидії самовільному встановленню тимчасових об’єктів.

Разом з тим, регуляторний акт направлений на збільшення надходжень до місцевого бюджету, а також на забезпечення якісного виконання комунальним підприємством «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради покладених функцій.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 1 червня 2012 року по 25 червня 2012 року.

5. Тип відстеження регуляторного акта: повторне відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Відстежуються такі показники:

кількість укладених договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою;

розмір надходжень грошових коштів (пайової участі) на утримання об’єктів благоустрою;

кількість демонтованих тимчасових об’єктів через самовільне їх розміщення або недотримання договірних умов пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

№ з/п

Показники результативності

ІІ півріччя 2011 року

І півріччя 2012 року

1

кількість укладених договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою, одиниць

41

48

2

розмір надходжень грошових коштів (пайової участі) на утримання об’єктів благоустрою, тис. грн. (в т.ч. ПДВ)

86,4

106,0

3

кількість демонтованих тимчасових об’єктів через самовільне їх розміщення або недотримання договірних умов пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, одиниць

37

4

Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» було оприлюднено на офіційному сайті Чернігівської міської ради та розміщено на інформаційному стенді у приміщенні комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» сприяло збільшенню надходжень до місцевого бюджету та якісному виконанню комунальним підприємством «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради покладених функцій. Кількість самовільно розміщених тимчасових об’єктів, які демонтовані підприємством через самовільне їх розміщення або недотримання договірних умов пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою значно зменшилася. Отже, прийняття даного рішення забезпечило досягнення визначених цілей.

 

 


Начальник управління
житлово-комунального господарства
Чернігівської міської ради                                                                         В. Г. Кривенко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!