Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 червня 2012 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконкому Чернігівської міської ради «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта –  проекту рішення виконкому Чернігівської міської ради «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

 

1. Вид та назва регуляторного акта.

  Проект рішення виконкому Чернігівської міської ради «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

 Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта.

Визначення єдиного порядку встановлення зручного для населення режиму роботи  об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства і сфери послуг на території міста Чернігова та сприяння захисту населення від негативного впливу шуму, що створюється під час роботи зазначених вище об'єктів, які знаходяться в житлових будинках або у вбудовано-прибудованих до них приміщеннях.

4. Строк виконання заходів з відстеження.  

Відстеження проводилось з 5 по 14 червня 2012 року.

5. Тип відстеження.

Базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження.

Аналітичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.

Головним чинником результативності даного регуляторного акта є встановлення суб'єктами господарювання зручних для населення режимів роботи  об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, зменшення кількості скарг від населення на порушення тиші та громадського порядку під час роботи об'єктів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові» буде здійснюватись за такими показниками:

-  рівень проінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з   основних положень;

-  кількість об'єктів які зареєстрували встановлений режим роботи:

  • сфери торгівлі
  • сфери ресторанного господарства
  • сфери послуг 

-  кількість об’єктів, які працюють з подовженим режимом роботи;

-  кількість об’єктів, які працюють цілодобово;

- аналіз звернень від мешканців міста на порушення тиші закладами торговельно-побутового обслуговування.

Для подальшого відстеження результативності регуляторного акту будуть використовуватись статистичні дані, інформація управління споживчого ринку та підприємництва міської ради та правоохоронних органів.

Відстеження будуть виконані у строки, які передбачені Законом України «Про державну регуляторну політику у сфері господарської діяльності».

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»   та  аналіз регуляторного впливу цього акту було оприлюднено з 04 травня по 04 червня 2012 року з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada. gov.ua. у розділі «Регуляторна політика».  Повідомлення про оприлюднення було опубліковано в газеті «Чернігівські відомості» від 2 травня 2012 року №18.

У місячний термін, передбачений для обговорення проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послугу м. Чернігові» до управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради зауваження і пропозиції не надходили.

 


Заступник начальника
правління споживчого
ринку та підприємництва міської ради                                                       О. В. Шевчук

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!