Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 травня 2012 р.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові".

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта –  рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові".

 

1. Вид та назва регуляторного акта.

 Рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові".

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів та порядку відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові..

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 27.04. 2012 по 22.05.2012

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: аналітичний, статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.

Прийняття даного рішення дозволило міській раді визначати та забезпечувати відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок. 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

За відповідний період, враховуючи Положення "Про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові" прокуратурою міста в інтересах Чернігівської міської ради було подано 3 позови на відшкодування збитків на загальну суму 657 тис.грн.

9. Оцінка результативності реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей.

За відповідний період після прийняття рішення міською радою, щодо порядку визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові, суттєво зменшилось число порушень які, призвели до збитків. Дане рішення міської ради дисциплінувало землекористувачів та орендарів.

 

 
Начальник управління земельних
ресурсів Чернігівської міської ради                                              Ю.В.Титаренко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!