Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 травня 2012 р.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові"

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові"

 

З метою впорядкування встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства і сфери послуг, керуючись підпунктом 9 пункту «а» та підпунктом 2, 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», пункту 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 зі змінами та доповненнями, Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України № 219 від 24.07.2002 року «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі,  закладів  ресторанного господарства  та  сфери послуг  у м. Чернігові (далі - Положення), що додається.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради   (Сидоренко В. В.).

3. Міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) здійснювати постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарської діяльності встановлених режимів роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству „Редакція Чернігівської міської газети „Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

5. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

  

Міський голова                                                                         О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!