Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 січня 2012 р.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова»  

 

 1. Вид та назва регуляторного акта: Проект рішення Чернігівської міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова».

 2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття акта:

 З впровадженням цього рішення передбачається скасування місцевих правил забудови та визначення умов і обмежень використання території міста для містобудівних потреб у межах визначених зон відповідно до вимог чинного законодавства у сфері містобудування та будівництва.

 Основними завданнями Тимчасового порядку використання території м. Чернігова є встановлення:

 - порядку  планування, забудови  та  іншого використання  територій і окремих земельних ділянок;

 - основних  вимог та  обмежень  щодо забудови  та  іншого використання  територій міста;

 - порядку    переведення    житлових   приміщень  у   нежитлові  в  багатоквартирних будинках, проведення робіт із реконструкції, переобладнання, розширення, реставрації та введення їх в експлуатацію;

 - правил розміщення зовнішньої реклами на території міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 12.12.2011 року до 27.12.2011 року.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: аналітичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

 З впровадженням цього рішення передбачається:

 - виконання   законодавства   у   сфері   містобудування, будівництва та земельних відносин;

 - встановлення  процедури зонування,  забудови  та  іншого використання території міста;

 - створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво;

 - забезпечення   сумісності   забудови  окремих   земельних   ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;

 - збереження   історичної та  культурної   спадщини,  рекреаційних   зон загального міського призначення;

 - впорядкування розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста

 - забезпечення інформованості та прозорості щодо забудови міста.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

 Відстеження результативності проекту рішення міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова» буде здійснюватися за такими показниками:

 - кількість поданих суб'єктами господарювання та фізичними особами проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для містобудівних потреб або технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності (користування) на земельні ділянки.

 - загальна  кількість суб'єктів  господарювання  та фізичних  осіб,  яким рішеннями міської ради задоволені їх звернення щодо надання земельних ділянок у власність (користування)  для містобудівних потреб.

 - загальна  кількість суб'єктів  господарювання  та фізичних  осіб,  яким рішеннями міської ради відмовлено у наданні земельних ділянок у власність (користування)  для містобудівних потреб.

 - кількість   об’єктів  містобудування   та/або   будівництва  введених   в експлуатацію.    

Проект рішення міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова» та аналіз регуляторного впливу цього акту були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua

 Повідомлення про оприлюднення зазначеного вище проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу попередньо було опубліковано на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет 22 листопада 2011 року.

 У термін, передбачений для обговорення проекту рішення міської ради «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова», до управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради надійшли зауваження та пропозиції, які були розглянуті і частково враховані.

 

 

 

Начальник управління архітектури
    та містобудування міської ради                                                            Л.В.Павлінська

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!