Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 травня 2011 р.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м.Чернігові»

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм  утворення твердих побутових відходів у м.Чернігові»

 

 Відповідно до підпункту 6 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 січня 2006 року №7 «Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України»,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Пункт 2 примітки до таблиці 1  рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131  «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Чернігові» викласти в наступній редакції:

2. Коефіцієнти для орієнтовного перерахунку  маси відходів (в тонах) і їх об’єм (в м³) складають:

- для відходів житлового сектора – 5,0;

- для всіх інших організацій та установ – від 4,0 до 6,0.

Середня щільність твердих побутових відходів житлового сектора, суб’єктів господарювання, юридичних осіб, бюджетних установ, громадських та інших організацій, установ та підприємств,  складає 0,2 тонни/м³, встановлюється для врахування  екологічного податку у  тарифі на послуги із знешкодження,  вивезення та знешкодження твердих побуто­вих відходів ».

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та    комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Сеньковича М. О.Міський голова                                                                               О. В. СоколовЗаступник міського голови  –
керуючий  справами виконкому                                                С. Г. Віхров  
               

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!