Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 травня 2009 р.

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року №122 "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті у м. Чернігові”

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року №122 "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті у м. Чернігові”




            1.Вид та назва регуляторного акта.
             Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року №122 "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті у м. Чернігові”.

             2. Назва виконавця заходів з відстеження.
             Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.

             3. Цілі прийняття акта.
             Метою прийняття рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради ”Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті у м. Чернігові” є необхідність забезпечення гарантованої регулярності роботи рухомого складу на тролейбусних і автобусних маршрутах загального користування та підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів. Разом з тим передбачається створення умов для розширення функціонування сфери дії міського пасажирського руху, забезпечення балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.

             4. Строк виконання заходів з відстеження: з 12.02.2009 р. по 26.03.2009 р.
             Термін дії чинності запропонованого регуляторного акта необмежений.

             Його дія постійна з можливістю внесення змін до прийняття нового акта. Прийняття нового регуляторного акта відбуватиметься у разі збільшення або зменшення собівартості послуг з перевезення пасажирів на міських тролейбусних і автобусних маршрутах загального користування.

            5. Тип відстеження.
            Повторне відстеження.

           6. Методи одержання результатів відстеження.
           Були використані методи : статистичний та соціологічний.

           7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.
           Для одержання результатів повторного відстеження використовувались статистичні дані кожного місяця поточного року.

           8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.
           Основним завданням регуляторного акту є виконання законодавства про перевезення всіх категорій населення.

           Показником результативності регуляторного акта стало поліпшення фінансового стану підприємств і суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги з пасажирських перевезень, оновлення автобусного парку, підвищення комфортності, безпечності та якості надання послуг.

           9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
           Впровадженням цього рішення було досягнуто:

- забезпечення необхідних обсягів перевезень та підвищення якості обслуговування пасажирів;
- обмеження монополізму на ринку транспортних послуг;
- гарантування надійності транспортного забезпечення.






Начальник управління транспорту
та зв'язку міської ради                                                                                                  В.В.Воронін




 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!