Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень виконкомів

 1. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПЕЦІАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» для потреб населення"
  31 жовтня 2021 р.
 2. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПЕЦІАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)"
  31 жовтня 2021 р.
 3. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)"
  31 жовтня 2021 р.
 4. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» для потреб населення"
  31 жовтня 2021 р.
 5. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)"
  31 жовтня 2021 р.
 6. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» для потреб населення"
  31 жовтня 2021 р.
 7. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, послуги з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «СПЕЦЕНЕРГОСЕРВІС» для потреб інших споживачів (крім населення)"
  31 жовтня 2021 р.
 8. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, послуги з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «СПЕЦЕНЕРГОСЕРВІС» для потреб населення"
  31 жовтня 2021 р.
 9. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про надання згоди на передачу нежитлових приміщень"
  29 жовтня 2021 р.
 10. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про надання згоди на передачу нежитлових приміщень"
  28 жовтня 2021 р.
 11. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про перекриття руху автотранспорту по вул. Київській"
  27 жовтня 2021 р.
 12. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про надання (втрату) статусу, влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування"
  27 жовтня 2021 р.
 13. Проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про особисті немайнові права і обов"язки батьків та дітей"
  27 жовтня 2021 р.
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!