Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 листопада 2018 р.

Про погодження змін до міської цільової програми розвитку освіти м.Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки


Про погодження змін до міської
цільової програми розвитку освіти
м.Чернігова «Освіта в житті нашого міста»
на 2017-2021 роки

 

У відповідності до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», з метою створення належних умов для учнів із малозабезпечених категорій у здобутті освіти і робітничої кваліфікації, сприяння адаптації соціально незахищених категорій учнів у соціумі, надання допомоги у працевлаштуванні випускників професійно-технічних навчальних закладів з пріоритетом регіонального ринку праці, підвищення ефективності роботи та взаємодії причетних структур до роботи з малозабезпеченою категорією учнів професійно-технічних навчальних закладів, формування в учнів професійно-технічних навчальних закладів усвідомлення необхідності працевлаштування на підприємствах міста, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Погодити зміни до міської цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки (далі - Програма), а саме: доповнити її підпрограмою «Соціальний захист малозабезпеченої категорії учнів професійно-технічних навчальних закладів», що додається.

 

2. Управлінню освіти Чернігівської міської ради (Білогура В.О.) внести зміни до Програми на розгляд Чернігівської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О.П.Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!