Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 вересня 2017 р.

Про списання майна


Про списання майна

 

 

Керуючись підпунктом 1 пункту а статті 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пунктом 43 “Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Чернігова”, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями, беручи до уваги витяг з протоколу № 2 засідання робочої групи з питань доцільності списання майна комунальної форми власності територіальної громади м. Чернігова від 29 березня 2017 року та витяг з протоколу № 6 засідання робочої групи з питань доцільності списання майна комунальної форми власності територіальної громади м. Чернігова від 23 серпня 2017 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати згоду комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради на списання основних засобів, які перебувають в господарську віданні підприємства згідно додатку 1 та додатку 2.

2. Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Малявко С.М.) списання основних засобів здійснити відповідно Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Чернігова.

3. Контроль виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!