Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 травня 2017 р.

Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

проект


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтями 29 та 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та  надати  містобудівні  умови   і    обмеження   забудови земельних ділянок:

1.1. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для розроблення робочого проекту на капітальний ремонт ділянки дороги вул. Гетьмана Полуботка від просп. Миру до вул. Олега Міхнюка в м. Чернігові.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

1.2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для розроблення робочого проекту на капітальний ремонт ділянки дороги вул. Шевченка від просп. Миру до вул. Олега Міхнюка в м. Чернігові.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

1.3. Публічному акціонерному товариству «Полікомбанк» для будівництва прибудови ліфтової шахти, окремого входу в цокольний поверх та реконструкції вхідної групи готелю «Україна» по просп. Миру, 33 на земельній ділянці, наданій в постійне користування з виділенням черговості:

перша черга – реконструкція вхідної групи;

друга черга – будівництво прибудови ліфтової шахти;

третя черга – будівництво прибудови окремого входу в цокольний поверх.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

1.4. Комунальному підприємству «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів (СТО) та автостоянки з улаштуванням автономного джерела теплопостачання по просп. Миру, 192 на земельній ділянці, яка перебуває в постійному користуванні.

Встановити розмір пайового  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10 % загальної кошторисної вартості будівництва.

1.5. Очерету Олександру Миколайовичу для реконструкції власного нежитлового приміщення (квартира № 9) для улаштування магазину непродовольчих товарів по вул. Преображенській, 2.

Встановити розмір пайового  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10 % загальної кошторисної вартості будівництва.

1.6. Пригоді Володимиру Васильовичу для реконструкції власного житлового будинку по вул. Шевченка, 4а на орендованій земельній ділянці.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 4% загальної кошторисної вартості реконструкції.

2. Внести зміни:

2.1. До містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від  15.11.2016 № 02-01/136, до пункту 10 основних техніко-економічних показників, розділу «Загальні дані», наданих Аблапохіній Тамарі Григорівні, Барило Аллі Леонідівні, Горнашку Петру Федоровичу для реконструкції приміщення міні-пивоварні з прибудовою та надбудовою по вул. Володимира Дрозда, 2 на орендованій земельній ділянці, затверджених рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 2 червня 2016 року № 231 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».

2.2. До містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від  28.01.2015 № 02-01/7, до пункту 5, розділу «Загальні дані» та доповнити пункти 2, 3, 4, 6, 10, 11 розділу «містобудівні умови та обмеження» показниками відповідно до нормативних документів, наданих управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради для будівництва багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків з автономним джерелом теплопостачання у кожній квартирі та приміщеннями соціально-побутового призначення на першому та цокольному поверхах на розі вулиць Красносільського та Андрусенка у першому  мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні, затверджених рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28 січня 2015 року № 23 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».

2.3. До містобудівних  умов  та обмежень  забудови  земельної  ділянки від  18.08.2016 № 02-01/94, до пунктів 5, 6, 10, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 4/1 (будівельний номер) з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання по вул. Любецькій в третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку з розподілом земельної ділянки загальною   площею 18,2512 га.

2.4. До містобудівних  умов та  обмежень   забудови земельної ділянки від  16.03.2017 № 02-01/22, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 7 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі в третьому мікрорайоні житлового району «Масани» в м. Чернігові на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку з розподілом   земельної  ділянки   загальною   площею 18,2512 га.

2.5 До містобудівних  умов та  обмежень   забудови земельної ділянки від  16.03.2017 № 02-01/38, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва центру дозвілля в комплексі з багатоповерховим житловим будинком № 19 (будівельний номер) з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі  в третьому мікрорайоні житлового району «Масани» в м. Чернігові, на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку   з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.6. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  03.02.2014 № 9, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 8/3 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання для розміщення магазину продовольчих товарів у третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку   з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.7. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  03.02.2014 № 10, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 8/4 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання для розміщення магазину продовольчих товарів у третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку   з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.8. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  03.02.2014 № 11, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 8/5 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання для розміщення магазину продовольчих товарів у третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку   з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.9. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  03.02.2014 № 12, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 8/6 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання для розміщення кафе на 45 посадочних місць у третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку   з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.10. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  03.02.2014 № 13, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 8/7 (будівельний номер) із автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та вбудовано-прибудованими приміщеннями з автономним джерелом теплопостачання для розміщення тренажерного залу, адміністративних приміщень та приміщення для побутового обслуговування населення в третьому мікрорайоні житлового району «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у  зв’язку   з  розподілом   земельної   ділянки  загальною   площею 18,2512 га.

2.11. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  23.09.2015 № 02-01/131, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 10/1 (будівельний номер) з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі, з вбудованими приміщеннями для розміщення офісів з автономним джерелом теплопостачання в третьому мікрорайоні житлового масиву «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку з   розподілом  земельної   ділянки   загальною  площею 18,2512 га.

2.12. До містобудівних  умов  та обмежень   забудови  земельної ділянки від  23.09.2015 № 02-01/132, до пунктів 5, 6, розділу «Загальні дані», наданих для будівництва багатоповерхового житлового будинку № 10/2 (будівельний номер) з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі, з вбудованими приміщеннями для розміщення офісів з автономним джерелом теплопостачання в третьому мікрорайоні житлового масиву «Масани» на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради у зв’язку з  розподілом   земельної   ділянки  загальною   площею 18,2512 га.

2.13. За результатами позапланової перевірки, проведеної Управлінням Державної архітектурно-будівельної Інспекції у Чернігівській області, внести зміни до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від  03.11.2016 № 02-01/125, до  пункту 5, розділу «Загальні дані» та доповнити пункти 2, 3, 4, 6, 10, 11 розділу «містобудівні умови та обмеження» показниками відповідно до нормативних документів наданих командитному товариству «Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліссяєвробуд» для реконструкції існуючої власної будівлі складу зі збільшенням загальної площі за рахунок устрою другого поверху та прибудови по вул. Ціолковського, 30 на земельній ділянці, яка перебуває в постійному користуванні.

2.14. До пункту 1.1 рішення виконавчого комітету Чернігівської   міської  ради від 6 грудня 2016 року № 545 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» та викласти в такій редакції: «Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для розроблення робочого проекту на капітальний ремонт дороги вул. Рокоссовського в м. Чернігові.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта».

2.15. До пункту 1.3 рішення виконавчого комітету Чернігівської   міської  ради від 15 лютого 2017 року № 82 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» та викласти в такій редакції: «Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради для будівництва централізованої каналізації по вулицям Стрілецькій, Алексєєва, Василя Будника, Волонтерів та Добровольців у м. Чернігові.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта».

2.16. До пункту 2.2. рішення виконавчого комітету Чернігівської   міської  ради від 22 червня 2015 року № 156 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» та викласти в такій редакції: «Внести зміни до пункту 2.1. рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 3 лютого 2014 року № 30 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і  викласти в такій редакції: «Комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради для будівництва багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями під арт-галерею, фотостудію, фітнес-центр та підземним паркінгом по  вул. Київській, 7, на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні з виділенням черговості:

перша черга – будівництво багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями під арт-галерею, фотостудію, фітнес-центр;

друга черга – будівництво підземного паркінгу.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста: 4% загальної кошторисної вартості будівництва житлового будинку; 10% загальної кошторисної вартості будівництва  нежитлових приміщень».

2.17. До пункту 1.2. рішення виконавчого комітету Чернігівської   міської  ради від 6 жовтня 2016 року № 436 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» та викласти в такій редакції: «Івановій Олені Миколаївні для реконструкції власної нежитлової будівлі з надбудовою другого поверху для улаштування офісних приміщень по вул. П’ятницькій, 16.

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!