Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 травня 2016 р.

Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства «Техкомсервіс»

проект


Про тарифи  на послуги з утримання
будинків  і споруд та
прибудинкових територій
приватного підприємства
«Техкомсервіс»


Керуючись підпунктом 2 пункту “а” статті 28, підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною 2 статті 14, статтею 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України від               1 червня 2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постановою  Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 9 листопада 2006 року № 369 “Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Приватному підприємству «Техкомсервіс» (далі – Виконавець) встановити економічно обґрунтовані побудинкові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Побудинкові тарифи) і вартість окремих послуг, включених до їх складу,  згідно з додатком.

 2. Для розрахунків з власниками/орендарями нежитлових приміщень, вбудованих або прибудованих до житлових будинків, Побудинкові тарифи визначаються Виконавцем, виходячи з переліку послуг, що надаються відповідно до укладених договорів, як сума вартостей окремих послуг, включених до складу Побудинкового тарифу, згідно з додатком  до цього рішення.

3. Вартість додаткових послуг (робіт), що надаються споживачам, визначається Виконавцем на договірних засадах.

 4. Виконавцю:

 4.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування споживачів про розмір тарифів для кожного конкретного будинку, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 4.2. Забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями для надання окремих видів послуг у межах коштів, передбачених тарифами, та своєчасне проведення розрахунків відповідно до фактично одержаних коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 4.3. У разі відсутності технічної можливості надання окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати перерахунки Побудинкового тарифу шляхом його зменшення на вартість відповідної послуги до моменту відновлення надання цієї послуги.

 4.4. Відповідно до пункту 34 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, під час виконання робіт у разі потреби здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифів на послуги без зміни загального обсягу таких витрат та з урахуванням фактичної вартості наданих послуг у межах встановлених тарифів.

 5. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Куц Я. В.) в межах повноважень забезпечити контроль за якістю надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Виконавцем.

 6. Вважати такими, що втратили чинність у частині, що стосується приватного підприємства «Техкомсервіс»:

 6.1. Пункт 13 рішення виконавчого комітету міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 “Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

6.2. Підпункти 2.3. пункту 2, пункт 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2012 року № 56 “Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” у частині, що стосується приватного підприємства «Техкомсервіс».

 7. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

 8. Це рішення набуває чинності з 15 червня 2016 року.

 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О.В.


Міський голова                                                                                      В. А. Атрошенко

  

Секретар міської ради                                                                          В. Е. Бистров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!