Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вилучення усіх примірників книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» (автор О’Нілл Кейті, переклад з англійської Стріхи Я., видавець Приватне підприємство «Рідна мова», 2019) із шкільних та дитячих бібліотек міста Чернігова, як такої, що підриває засади суспільної моралі, суперечить Конституції України та чинному законодавству України"
 2. Проект рішення міської ради "Про обмеження доступу відвідувачам шкільних бібліотек міста Чернігова та Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи до книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» (автор О’Нілл Кейті, переклад з англійської Стріхи Я., видавець Приватне підприємство «Рідна мова», 2019), як такої, що підриває засади суспільної моралі, суперечить Конституції України та чинному законодавству України"
 3. Проект рішення міської ради "Про виключення майна з Переліку другого типу та включення майна до Переліку першого типу."
 4. Проект рішення міської ради "Про затвердження внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI – 15, № 7/VIІI - 15)"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення"
 7. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 9. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва"
 11. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів"
 12. Проект рішення міської ради "Про затвердження персонального складу Чернігівської молодіжної міської ради"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на списання об’єкту нерухомого майна"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу комплектів медичного обладнання"
 15. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єкта житлового фонду"
 16. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2021 році (група інвентарних об’єктів за адресою: вул. 1-го Травня, 178а)"
 17. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 27 серпня 2020 року № 55/VII-36 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, з якими договори оренди можуть бути продовжені без проведення аукціону»"
 18. Проект рішення міської ради "Про присвоєння комунальному закладу позашкільної мистецької освіти «Чернігівська міська школа мистецтв» імені Любомира Боднарука"
 19. Проект рішення міської ради "Про зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!