Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова"
 2. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 3. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 4. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для городництва"
 5. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів"
 6. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 7. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 30 червня 2022 року №18/VIII - 19 “Про місцеві податки та збори”"
 8. Проект рішення міської ради "Про створення робочої групи з питання розробки змін до Регламенту"
 9. Проект рішення міської ради "Щодо звіту керівника Чернігівської окружної прокуратури Герасименко П.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, та результати діяльності прокуратури на території м. Чернігова"
 10. Проект рішення міської ради "«Щодо звіту директора комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради Малявко С.М.»"
 11. Проект рішення міської ради "Щодо звіту генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради Кухара В.В."
 12. Проект рішення міської ради "«Щодо звіту начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Білогури В.О»"
 13. Проект рішення міської ради "Про звіт в.о. Генерального директора ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Дмитра Аркатова"
 14. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році (нежитлова будівля за адресою: провулок Коцюбинського,4/5)"
 15. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту, які розташовані на території м. Чернігова, на 2023 рік у новій редакції"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!