Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури"
 2. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 3. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 4. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 5. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 6. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 7. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради у новій редакції"
 8. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 25 листопада 2021 року № 13/VIІI - 20 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік” зі змінами і доповненнями"
 10. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на списання об’єктів нерухомого майна"
 11. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова окремого визначеного майна"
 12. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на передачу майна територіальної громади м. Чернігова у державну власність"
 14. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про Чернігівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської міської ради у новій редакції"
 15. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про департамент соціальної політики Чернігівської міської ради у новій редакції та внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIII-17 «Про структуру виконавчих органів міської ради»"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2023 рік у новій редакції"
 17. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми відновлення та розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2023-2025 роки"
 18. Проект рішення міської ради "Про зміни до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021-2025 роки (в галузі житлово- комунального господарства)"
 19. Проект рішення міської ради "Про зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 20. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Кирієнка С. В."

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!