Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 березня 2016 р.

Про заходи з ліквідації комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради

ПРОЕКТ

 

 

 
Про заходи з ліквідації комунального
підприємства «Дільниця з
контролю за благоустроєм міста»
Чернігівської міської ради

 

У зв’язку з упорядкуванням діяльності комунальних підприємств, засновником яких виступає Чернігівська міська рада, відповідно до пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 110 Цивільного кодексу України, міська рада вирішила:

1. Ліквідувати юридичну особу – комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради, розташовану за адресою: 14005, м. Чернігів, вул. Київська, 14 А, код ЄДРПОУ 21402665, у зв’язку з недоцільністю її подальшого функціонування.

2. Обрати головою ліквідаційної комісії комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»  Чернігівської міської ради – Пономаренка Сергія Вікторовича, заступника начальника з фінансово-економічних питань комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

3. Міському голові затвердити в установленому порядку кількісний та персональний склад ліквідаційної комісії комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (за винятком обраного голови).

4. Встановити строк для пред’явлення заяв і претензій кредиторами два місяці з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців повідомлення про рішення щодо ліквідації комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»  Чернігівської міської ради.

5. Ліквідаційній комісії провести дії, визначені діючим законодавством, з ліквідації комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»  Чернігівської міської ради.

6. Уповноважити виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердити проміжний ліквідаційний баланс та ліквідаційний баланс комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»  Чернігівської міської ради.

7. Внести наступні зміни до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова» (44 сесія 6 скликання):

7.1. Викласти пункт 2 у наступній редакції:

«2. Визначити уповноваженим органом з питань видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігівської міської ради (Старіков Р. М.)».

7.2. Додаток 1 та Додаток 2 до Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова викласти у редакції відповідно до Додатку 1 та Додатку 2 до цього рішення.

8. Внести зміни до рішення міської ради від 31 серпня 2006 року «Про встановлення «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» (7 сесія 5 скликання) із змінами  (31 сесія 5 скликання, 11 сесія 6 скликання, 52 сесія 6 скликання), виклавши підпункт 4.6. пункту 4, абзац 5 підпункту 5.3., абзац 1 підпункту 5.8., підпункт 5.13  пункту 5 Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських містах м. Чернігова в наступній редакції:

«4.6. Після закінчення виконання робіт за дозволом, він повертається до комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, а при простроченні строку дії – подовжується до дати прийняття заінтересованими організаціями та підприємствами виконаних робіт по відновленню порушеного об’єкту благоустрою. При поверненні дозволу надається візуальне підтвердження (фотографії) місця відновлення елементів благоустрою після виконання робіт.»;

абзац 5 підпункту 5.3.:

«- видалення сухостійних дерев та чагарників, вирізування сухих і поламаних гілок самостійно або за договорами зі спеціалізованими підприємствами та організаціями. При цьому вирубування сухостою проводиться після погодження з комунальним підприємством «Зеленбуд» Чернігівської міської ради та територіальним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів»;

«5.8. Юридичним і фізичним особам видалення  зелених насаджень дозволяється на підставі рішення виконавчого комітету міської ради та ордеру на видалення зелених насаджень (ордер), який видається комунальним підприємством «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.»;

«5.13. Санітарна обрізка дерев не є видаленням зелених насаджень і проводиться за рішенням балансоутримувача на підставі акта обстеження та термінового ордера, виданого комунальним підприємством «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, за винятком присадибних ділянок та земель, що перебувають у власності юридичних та фізичних осіб, для яких санітарна обрізка дерев не потребує складання та погодження акту обстеження.».

9. Внести зміни до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова та скасування рішень міської ради», виклавши пункт 5.3.1. розділу 5.3. Тимчасового порядку використання території м. Чернігова в наступній редакції:

«5.3.1. Для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами міська рада уповноважує (створює) робочий орган. Функції робочого органу виконує комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.».

10. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

11. Рішення набирає чинності протягом 30 днів з моменту його оприлюднення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О. В., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження     (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                    В. А. Атрошенко

 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!