Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 лютого 2019 р.

Про внесення змін до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки


Про внесення змін до Програми компенсації
пільгових перевезень окремих
категорій громадян в міському
електро- та автомобільному транспорті
загального користування на 2019-2021 роки

 

 

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціального захисту окремих категорій громадян в частині безоплатного проїзду в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки, що додаються.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків, виходячи з фінансових можливостей міського бюджету міста Чернігова на 2019-2021 роки, для виконання заходів Програми.

3. Управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради (Рижий О. М.) вжити відповідних заходів стосовно реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови Черненка А. В. та на постійні комісії міської ради: з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                                    В. АТРОШЕНКО

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!