Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 грудня 2018 р.

Про внесення змін до рішення міської ради від 5 березня 2013 року “Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова” (30 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (51 сесія 6 скликання, № 25/VII-11, № 32/VII-9)

ПРОЕКТ

 

Про внесення змін до рішення
міської ради від 5 березня 2013 року
“Про затвердження Положення про
надання одноразової матеріальної
допомоги мешканцям м. Чернігова”
(30 сесія 6 скликання) зі змінами і
доповненнями (51 сесія 6 скликання,
№ 25/VII-11, № 32/VII-9)

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою підтримки мешканців міста Чернігова, які потрапили у скрутне матеріальне становище, що виникло в наслідок надзвичайних подій (пожежа, стихійне лихо, підтоплення тощо), міська рада вирішила:

1. Внести зміни та викласти пункт 1.9 розділу 1 Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова (далі Положення), затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 5 березня 2013 року “Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова” (30 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (51 сесія 6 скликання,  №25/VII-11, № 32/VII-9) у редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А. та постійну комісію з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.)

 

Міський голова                                                            В. А. Атрошенко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!