26 грудня 2017 р.

Поліклініка без черг

18 грудня в третьому поліклінічному відділенні Чернігівської міської лікарні № 1 запрацювала система «Поліклініка без черг». Сергій Березенко разом з начальником міського управління охорони здоров’я Владиславом Кухарем презентували реалізовану програму. Нардеп власноруч перевірив он-лайн сервіс запису до лікаря в дії.

Для цього достатньо мобільного телефону чи смартфону і власне самого терміналу, на якому набираються потрібні цифри та прізвище лікаря. Натомість пацієнт отримує талон, в якому зазначається, на який день та час він записаний на прийом.

Для тих, хто не знає, до якого саме лікаря він може звернутися, в приміщенні реєстратури розташований спеціальний екран з повними даними про всіх лікарів.

Медичні реєстратори допомагають пацієнтам самостійно записуватись на прийом до лікаря через термінали, а також (для тих, хто не має мобільних телефонів) ведуть традиційний запис до лікаря.

Також система «Поліклініка без черг» надає можливість записатися на прийом до свого дільничного або сімейного лікаря зайшовши на веб-сайт системи зі свого смартфону, ноутбуку чи домашнього комп’ютера.