Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 травня 2023 р.

Оголошення про скликання 32 (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 32-а (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 1 червня 2023 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписане 29 травня.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Програми забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2023 рік.

2. Про продовження дії «Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного спротиву на 2022 – 2023 роки» на 2024-2025 роки та викладення її у новій редакції.

3. Про зміну типів та найменувань закладів загальної середньої освіти.

4. Про зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки.

5. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

6. Про надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою.

7. Про внесення змін до Програми відновлення та розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2023-2025 роки.

8. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури.

9. Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 21.03.2019 року №40/VІІ-4.

10. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році (нежитлова будівля за адресою: проспект Миру, 74).

11. Про надання згоди та передачу у повне господарське відання комунальному підприємству «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради єдиного майнового комплексу, що повертається з оренди.

12. Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі ЄМК КЕП «Чернігівська ТЕЦ» в державну власність.

13. Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах.

14. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2022–2026 роки.

15. Про щорічну Премію Чернігівської міської ради імені Леоніда Глібова.

16. Про перейменування вулиць у місті Чернігові.

17. Про надання згоди на реконструкцію.

18. Про надання згоди на відчуження транспортних засобів.

19. Про скасування рішення Чернігівської міської ради №11/VII-23 від 29 вересня 2016 року.

20. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду.

21. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 № З/VІІІ-17 "Про структуру виконавчих органів міської ради" (зі змінами) та затвердження Положення про відділ організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно Чернігівської міської ради.

22. Про затвердження Звіту про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

23. Про затвердження Звіту про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

24. Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 "Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік" зі змінами і доповненнями.

25. Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Гриця В. Ю.

26. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2021-2025 роки.

27. Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу.

28. Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2024 році.

29. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

30. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва.

31. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів.

32. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

33. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

34. Про інформування керівника Чернігівської окружної прокуратури Герасименка П. В. про стан законності, боротьби із злочинністю, та результати діяльності прокуратури на території м. Чернігова.

35. Про звіт в.о. Генерального директора ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Дмитра Аркатова.

36. Про звіт генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради Кухаря В. В.

37. Про звіт директора комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради Малявка С. М.

38. Про депутатські запити.

39. Різне.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!