Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 квітня 2023 р.

Оголошення про скликання 30 сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 30 березня 2023 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які розташовані на території м. Чернігова, на 2023 рік у новій редакції.

2. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги - винагороди мешканцям міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста - героя від наслідків російської військової агресії на 2023 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2022–2026 роки.

5. Про створення комунальної установи «Музей міста Чернігова».

6. Про перейменування вулиць у місті Чернігові.

7. Про затвердження Програми фінансового забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації Чернігівського району Чернігівської області на 2023 рік.

8. Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями.

9. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду.

10. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

11. Про продовження строку дії договору оренди.

12. Про скасування рішень міської ради.

13. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду.

14. Про надання дозволу на приватизацію житла у будівлі, що розташована за адресою: вул. Шевченка, 246а.

15. Про надання згоди на відчуження транспортних засобів.

16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

17. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

18. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

19. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів.

20. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для городництва.

21. Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2024 році.

22. Про звернення депутатів Чернігівської міської ради VIII скликання до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.

23. Про депутатські запити.

24. Різне.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!