Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 квітня 2023 р.

Оголошення про скликання 23 (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 27 жовтня 2022 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури.

2. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова затвердженої рішенням міської ради № 13/VIII-12 зі змінами та доповненнями.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 травня 2022 року № 17/VIII-1 «Про надання згоди на дострокове припинення договору оренди єдиного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ».

4. Про зміну типу, назви Чернігівського дошкільного навчального закладу № 35 санаторного типу «Барвінок» Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

5. Про затвердження Положення про департамент соціальної політики Чернігівської міської ради у новій редакції.

6. Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова окремого індивідуально визначеного майна (принтери).

8. Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

9. Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

10. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

11. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

12. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

13. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах оренди громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів та затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!