25 квітня 2019 р.

У Чернігові вперше відбудеться загальноукраїнський туристичний форум

У день відкриття високого туристичного сезону – 30 квітня – в Чернігові цього року вперше проводиться загальноукраїнський форум "Туристичні практики 2019". У межах форуму буде вивчення вітчизняного досвіду у сфері розвитку туристичної привабливості міст, пошук дієвих інструментів збільшення туристичного потоку, зокрема в Чернігові.

Участь у форумі можуть узти всі зацікавлені фахівці та представники громадськості, попередньо заповнивши реєстраційну форму за посиланням: http://clc.am/MPMrUg

За словами представників організатора форуму - Управлінн культури та туризму Чернігівської міської ради - реєстрація ще відкрита. Вже зареєструвалися більше 100 учасників.

Бажаючі взяти участь обов’язково мають заповнити мотиваційний лист.

Форум збирає туристичних експертів і практиків з багатьох міст України. Серед них - фахівці, які є авторитетами загальноукраїнського рівня.

Серед них:

Програма форуму - насичена і цікава:

Сторінка форуму в соцмережах