Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 липня 2018 р.

Щоби вул. Декабристів не затоплювало, фахівці радять відновити озеро


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час зустрічей з мешканцями підтоплених вулиць приватного сектору в районі Чорториївського яру розповів про те, що робитиметься, аби підтоплень не було.

На думку фахівців, серед можливих варіантів вирішення проблеми підтоплень – відновлення спеціального накопичувального озера на місці автостоянки, куди буде стікати дощова вода. Також закладення труб з більшим діаметром або будівництво ще однієї додаткової ливнівки.

Для реалізації всіх необхідних процедур, зокрема, розроблення проектно-кошторисної документації та проведення тендеру, необхідно чимало часу – близько чотирьох місяців за попередніми підрахунками.

Що стосується самовільно збудованих парковки та гаражного кооперативу та зменшення однієї з труб зливової каналізації, які за попередніми висновками є ймовірною причиною підтоплення багатьох осель, то тут місто буде йти правовим шляхом. Ця ситуація швидко не вирішиться. Наразі поліція вже проводить відповідне розслідування, а з власником цих об’єктів встановлюється зв'язок.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Такого розміру дощовий сток з вулиці Декабристів під проспектом Миру
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!