Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту - за посиланням http://old.chernigiv-rada.gov.ua/
10 серпня 2018 р.

Оголошення про скликання тридцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (У графік засідань постійних депутатських комісій внесені зміни)


      Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 21 серпня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться тридцять третя сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виносяться такі питання: 

1.     Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова".

2.     Про звільнення першого заступника міського голови  Шевченка О. В. згідно з поданою заявою (в порядку переведення).

3.     Про Програму розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

4.     Про Комплексну міську програму “Здоров’я чернігівців” на
2018-2021 роки.

5.     Про внесення змін до Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки.

6.     Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.

7.     Про внесення до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки.

8.     Про внесення змін до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації м. Чернігова на 2017-2020 роки.

9.     Про відчуження транспортного засобу.

10.   Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова.

11.   Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної  громади м. Чернігова.

12.   Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2018 році.

13.   Про внесення змін до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2017-2019 роки.

14.   Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Чернігова.

15.   Про внесення доповнення до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

16.   Про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

17.   Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І півріччя 2018 року.

18.   Про внесення змін до рішення міської ради від 31 травня 2018 року № 31/VII-19 “Про здійснення запозичення для фінансування проекту “Термомодернізація будівель бюджетних закладів міста Чернігова”.

19.   Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII-30 “Про міський бюджет на 2018 рік” зі змінами і доповненнями (№ 26/VII-15, № 27/VII-18, № 28/VII-22, 
№ 29/VII - 18, № 30/VII - 10, № 31/VII - 20, № 32/VII - 15).

20.   Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам – учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

21.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),індивідуального садівництва, городництва, будівництва індивідуальних гаражів.

22.   Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

23.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

24.   Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

25.   Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

26.   Про Звернення до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” (щодо додержання принципів місцевого самоврядування)” №7073.

27.   Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету України для компенсації збитків, завданих надзвичайною ситуацією.

28.   Про депутатські запити.

29.   Різне.

 

На пленарне засідання сесії міської ради запрошуються заступники міського голови, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.


Графік засідань постійних комісій (ОНОВЛЕНИЙ)


 

Онлайн трансляція сесії міської ради
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!