Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту - за посиланням http://old.chernigiv-rada.gov.ua/
10 серпня 2018 р.

Користуючись гарною погодою, комунальники в Чернігові чистять і лагодять колодязі дощевідводів

Працівники дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації АТП2528 Чернігівської міської ради впорядковують зливневі колодязі дощевідводів. Зокрема, 9 серпня вони оновили й почистили зливнівки на вулиці Кирпоноса та на проспекті Миру, навпроти комплексу «Градецький».

Після очищення зливневих колодязів, працівники дільниці укріпили зливні решітки, забетонувавши їх по краях. Такі самі роботи виконані й на вулиці Десняка.

Як було оголошено вчора під час міської розширеної наради на Магістратській, 7,  у Чернігів найближчими днями прибуде спеціальна техніка для вакуумного очищення підземних зливових мереж.

За інф. КП АТП-2528 Чернігівської міської ради
Онлайн трансляція сесії міської ради
Бюджет участі
Місто легенд