Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 вересня 2022 р.

Владислав Атрошенко передав військовим техніку: автівки, дрони, автономну лазню

+19
+16

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22

Сьогодні, 21 вересня, у Чернігова є можливість відзначати День міста, адже на чернігівській землі немає російського окупанта і скрізь майоріють синьо-жовті прапори. Величезна і беззаперечна заслуга у цьому військових, які боронили наше рідне місто. 

Сьогодні Чернігів може жити, працювати і, обережно, але все ж будувати плани на майбутнє.

За цю можливість Чернігівський міський голова подякував військовим від імені всієї громади. Військові формування, завдяки зусиллям яких Чернігів відбив напад російської армії і встояв, отримали від Владислава Атрошенка техніку, яка допоможе ще ефективніше виконувати свою роботу і захищати рідну землю .

Це 1-ша окрема танкова Сіверська бригада, 58-ма окрема мотопіхотна бригада, 119-та окрема бригада територіальної оборони. 

Автівки, дрони та унікальний банно-пральний комплекс для наших бійців

1-ша танкова отримала у подарунок від Владислава Атрошенка позашляховик та унікальний банно-пральний комплекс. Його розробили і сконструювали фахівці одного з провідних чернігівських підприємств: за основу взяли звичайний вантажний контейнер, утеплили з усіх сторін та облаштували всередині чотири зони, а також технічну секцію.

Перша частина комплексу оснащена пральними машинами та сушарками, тут є роздягальня та місце для відпочинку. Далі розміщені рукомийник і полиці для особистих речей та одягу, чотири індивідуальні душові кабіни із залізними піддонами, душовими стійками і примусовою вентиляцією.

Останню зону складає власне баня, обшита листами металу для протипожежного захисту, з топкою ззовні.

Аби комплекс міг працювати без підведених комунікацій, його забезпечили двома потужними дизельними генераторами, бойлером, ємністю для води на чотири тисячі літрів та промисловим водонагрівачем, а каналізацію зробили самопливною та розвели по дну конструкції.

119-й окремій бригаді тероборони міський голова передав автівку, два дрони і антидронову рушницю

Військові використовуватимуть цю техніку, аби ще пильніше боронити рідну землю. 

58-й окремій мотопіхотній бригаді ім. І. Виговського Владислав Атрошенко переда ключі від двох автівок, які потрібні для виконання бойових завдань. 

Також, сьогодні, 21 вересня, з нагоди Дня міста, очільник Чернігова зустрівся з військовими, аби подякувати їм ще раз за оборону Чернігова. 

— Вам велика подяка, шана, уклін від всіх чернігівців і від мене особисто. Завдяки вашому подвигу ми маємо можливість сьогодні у вільному місті працювати, намагатися ремонтувати, на скільки це вдається за відсутністю, на жаль, коштів. З поваги до вас, я цим трьом частинам, які найбільший внесок зробили, зробив ось такі подяки-подарунки— сказав Владислав Атрошенко. 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!