Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 вересня 2022 р.

З 26 вересня до 14 жовтня — перекриття руху автотранспорту на вулиці Толстого

Фото № 1
Фото № 2

Для проведення ремонтних робіт у Чернігові по вулиці Толстого комунальному підприємству «АТП-2528» дозволили перекрити рух автотранспорту. А саме: на ділянці від вул. Івана Мазепи до вул. Толстого, 154 А. Перекриття триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Відповідне рішення прийняте виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 15 вересня.

КП «АТП-2528» забезпечить встановлення дорожніх знаків згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, яке здійснюватиме нагляд за організацією руху транспорту.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради на час перекриття ділянки вулиці внесе зміни в маршрутну мережу громадського транспорту, про що буде повідомлено додатково.

Онлайн трансляції
Бюджет участі