Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 вересня 2022 р.

Спортивне свято у Чернігові: показові виступи та нагородження кращих у своїй справі

Фото № 1
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23

У Чернігові 9 вересня на площі біля одного з торговельних центрів відбулися показові виступи спортсменів нашого міста. Відвідувачам талановиті молоді люди продемонстрували різноманітні види спорту: панкратіон, рукопашний бій,  самбо, художня гімнастика, дзюдо, тхеквандо, футбол, велосипедний та  гирьовий спорт, кікбоксинг та інші. Все це дійство приурочене Дню фізичної культури і спорту в Україні, який з 1994 року традиційно відзначається у другу суботу вересня.

На це свято завітав і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він привітав спортивну спільноту Чернігова, вручив відзнаки міської ради кращим її представникам, а керівникам дитячих юнацьких спортивних шкіл спортивний інвентар від Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету України.

Хочу привітати усіх спортсменів, які своїми перемогами роблять наш Чернігів відомим та популярним. Велика вам подяка за це. Я думаю, що з наступного року, як би важко нам не було, ми відновимо всі виплати, преміальні та стипендії, які раніше виплачували. А всім присутнім в першу чергу Перемоги, а також здоров’я.  А щоб було міцне здоров’я, потрібно займатися фізичною культурою, підкреслив міський голова.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Чернігові та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджено:

• АВСЯНИК Людмилу Володимирівну, директорку КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради;
  • БУШЕВУ Ольгу Костянтинівну, головного бухгалтера КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» Чернігівської міської ради;
  • КОЛОМІЙЦЯ Олексія Михайловича, спортсмена-інструктора штатної команди національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю (плавання, порушення слуху);
  • РЕБЕНОК Світлану Василівну, головного бухгалтера КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» Чернігівської міської ради.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

• ЛИТВИНЕНКУ Валерію Васильовичу, заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Чернігівської міської ради;
  • ЛИТВИНЦЮ Андрію Миколайовичу, начальнику Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»;
  • МАРТИНОВУ Юрію Васильовичу, голові ГО «Федерація велосипедистів Чернігівщини»;
  • РУДЕНЧИКУ Євгену Володимировичу, тренеру-викладачу зі стрільби з лука КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради;
  • СЕНЮКУ Дмитру Федоровичу, виконуючому обов’язки директора ПНЗ «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», інструктору-методисту.

Онлайн трансляції
Бюджет участі