Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 вересня 2022 р.

У Чернігові продовжують підтримувати власників пошкоджених/зруйнованих приватних житлових будинків

Фото № 1

Одноразову матеріальну допомогу буде надано ще 164 мешканцям міста Чернігова власникам постраждалих приватних житлових будинків на загальну суму 2 750 075 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 8 вересня.

Нагадаємо, такі виплати з бюджету Чернігівської міської тергромади здійснюються у рамках міської Програми, з метою підтримки чернігівців, житло яких знищене чи пошкоджене внаслідок російської військової агресії. Якщо будинок зруйнований повністю, то власник може отримати 40 тис. грн, якщо суттєві пошкодження — 20 тис. грн, якщо незначні й будинок підлягає поточному ремонту — 10 тис. грн.

Відповідну заяву та необхідний пакет документів потрібно надати до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9), або надіслати на електронну адресу: [email protected].

До цього матеріальну допомогу від міста вже отримали 349 власників приватних житлових будинків на загальну суму 7 463 122 гривень.

Онлайн трансляції
Бюджет участі