Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 серпня 2022 р.

З вересня у Чернігові запрацюють два додаткових тролейбусних маршрути


Фото № 1
Фото № 2

З вересня Черніговом почнуть курсувати ще два тролейбусних маршрути. Відповідне рішення погодили на засіданні виконавчого комітету 30 серпня.  

Пропонується відкрити тролейбусні маршрути №1Т "Залізничний вокзал" – "Діагностичний центр" (через вул. Шевченка) та № 10Т  "Обласна лікарня" – "Діагностичний центр" (через проспект Левка Лук’яненка). 

— Орієнтовно ми плануємо запустити ці маршрути в 10 числах вересня. Вони скорочені, бо тривають роботи з відновлення контактної мережі і зараз відновлюється частина контактної мережі від Політехнічного університету до Діагностичного центру.  Далі, до Сіверянки, немає можливості це зробити зараз, там взагалі немає інфраструктури, — пояснив під час засідання начальник Управління транспорту Олександр Рижий. 

Про точні дати початку роботи цих маршрутів ми повідомо додатково. 

На сьогодні у місті працює п'ять тролейбусних маршрутів, з вересня їх кількість збільшиться до семи, а відповідно кількість машин із 38 до 50 одиниць. 

Курсують містом і автобусні маршрути, наразі їх 13, які обслуговує 72 автобуси, всі вони середньої та великої місткості. На засіданні виконавчого комітету було погоджено призначення з 1 вересня 2022 року строком на три місяці або до закінчення воєнного стану тимчасових перевізників для обслуговування цих тимчасових міських автобусних маршрутів.

Прес-служба Чернігівської міської ради 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!