Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 серпня 2022 р.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримає 94 родини з малюками

Фото № 1

У серпні одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає 94 чернігівські сім’ї з немовлятами. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 серпня погодив черговий список.

Нагадуємо, що кожна родина чернігівців при народженні дитини має можливість отримати допомогу від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи Чернігівського міського голови і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Тож, цього місяця такі виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади будуть здійснені на загальну суму 800 тисяч гривень. А саме:

• 52 сім’ї по 5 тис.грн на першу дитину на загальну суму 260 тис.грн;
  • 30 сімей по 10 тис.грн на другу дитину на загальну суму 300 тис.грн;
  • 8 сімей по 20 тис.грн на третю дитину на загальну суму 160 тис.грн;
  • 2 сім’ї по 20 тис.грн на четверту дитину  на загальну суму 40 тис.грн;
  • 2 сім’ї при народженні двійні — на загальну суму 40 тис.грн.

Одноразова матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові.

Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради. Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.

"Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки" затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року № 23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15.

Онлайн трансляції
Бюджет участі