Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 липня 2022 р.

На допомогу чернігівським комунальникам приїхали колеги з Івано-Франківська


Фото № 1
Фото № 2

Готувати житловий фонд до опалювального сезону, ліквідовуючи наслідки активних бойових дій, нині чернігівським ЖЕКам допомагають спеціалісти з Івано-Франківська. Фахівці зі скління вікон та ремонту дахів працюватимуть на різних житлових об'єктах протягом двох тижнів. 

— Поточні ремонти самостійно виконують житлові організації. В той же час, на запрошення міського голови вже приїздили з Хмельницького і їм ми дуже вдячні за це і, також на запрошення міського голови, приїхали робітники з Івано-Франківська, 22 особи, повідомив начальник Управління ЖКГ Ярослав Куц. 

З них 9 спеціалістів працюють на будинках, що на балансі  КП “Новозаводське”, ще 9 — допомагають КП “ЖЕК-10”, а 4 — КП “ЖЕК-13”.

На питання чого приїхали допомогти Чернігову, коли літо — це гаряча пора і у самих у місті, напевно, чимало поточних ремонтів, відповідають коротко, але змістовно.   

— Напевно, тому що ми — українці і це  Україна. Тільки так, — говорить робітник з Івано-Франківська Володимир Іванчук. 

Протягом двох тижнів комунальники з Івано-Франківська працюватимуть над склінням вікон на площах загального користування у будинках та ремонтуватимуть дахи. Будівельні матеріали вони отримали від чернігівських ЖЕКів, а от за роботу з ними розрахується їх міський бюджет (мається на увазі бюджет Івано-Франківська). 

Цьогоріч нашому місту потрібна велика кількість робочих рук, зважаючи на тисячі пошкоджених будинків, не говорячи про об'єкти критичної інфраструктури. Крім того, маємо і недонадходження в місцеву казну, що обмежує наші можливості у відновлювальних роботах, а тому така підтримка нас іншими українськими містами є особливо цінною. 

Нагадаємо, що з міського бюджету Чернігова було виділено 30 млн грн на закупівлю будівельних матеріалів, які потрібні для поточних ремонтів багатоповерхівок, які пошкоджені внаслідок воєнних дій. Головне завдання — підготувати якомога більшу кількість житлового фонду до холодів. 

— Всі ці роботи необхідно виконати задля того, щоб  у будинки можна було подати тепло, аби люди могли  жити. Тому що це основне і головне завдання, яке ставить перед комунальними службами міський голова. Основне завдання влади — дати людям можливість жити в теплих оселях, зазначає Ярослав Куц.  

 

 Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!