11 липня 2022 р.

У Чернігівській міській раді відбулася зустріч із представниками Швейцарської гуманітарної допомоги

У Чернігові міська влада щоденно проводить роботу із пошуку та залучення, зокрема, міжнародної допомоги місту та його мешканцям задля подолання наслідків широкомасштабного військового вторгнення росії в Україну.

Так, 11 липня секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако та заступник міського голови Віктор Геращенко зустрілися із представниками Швейцарської гуманітарної допомоги (Swiss Humanitarian Aid (SHA))  Мартіном Ваєрсмюллером та Івоном Мюллєром.

Під час зустрічі присутні обговорили основні потреби міста в гуманітарній допомозі та напрямки можливої співпраці.

Зокрема, мова йшла про водо- і теплопостачання для населення. Гостей цікавили: координація роботи між міською радою та підприємствами, які надають такі послуги; які зараз виконуються роботи: чи є місцевий персонал, чи залучаються інші компанії; райони міста, які є пріоритетними для такої гуманітарної допомоги.

Спілкуючись з представниками Швейцарської гуманітарної допомоги Олександр Ломако подякував їм за бажання допомогти місту.

У рамках цього візиту представники організації також відвідали КП «Чернігівводоканал».