Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2022 р.

Владислав Атрошенко візьме участь у Конференції з питань відновлення України, що відбудеться у швейцарському Лугано


Фото № 1

Чернігівський міський голова з 1 по 9 липня 2022 року знаходитиметься у робочому відрядженні. Владислав Атрошенко офіційно запрошений на Конференцією з відновлення України, яка відбудеться у Швейцарії (Лугано).

— На запрошення Уряду Швейцарії, на запрошення оргкомітету форуму, присвяченому відновленню України, який відбуватиметься в Лугано (Швейцарія), я відбуваю в робоче відрядження сьогодні, повідомив Чернігівський міський голова після засідання виконавчого комітету, 1 липня. 

Під час кількаденного заходу планується обговорення шляхів забезпечення майбутнього України в Європі та пріоритети її реконструкції. Це традиційний захід, який спільно організовують Швейцарія та України, і якщо в попередні роки він був присвячений обговоренню реформ в нашій країні, то цього разу його увагу сфокусують на більш пріоритетній темі.

— З багатьох джерел я бачу такі заклики і поради відвідати цей захід, який є неординарним та має сильне представництво. Там треба побути, і якщо не грошей привезти, то відчути атмосферу куди ми йдемо в цьому питанні (ред. — мова про відновлення України)

Потрібно послухати як світ бачить терміни відновлення — чи будемо чекати закінчення активних військових дій чи в якійся частині відновлювати щось зараз, тому що різна є інформація. На прикладі польського Жешува, є такі міста, які дуже налаштовані підтримувати. А є, на жаль, окремі  висловлювання деяких країн не поспішати і нічого не робити, — говорить Владислав Атрошенко. 

Серед запрошених на Конференцію більше 40 країн світу, наприклад США, Великобританія, Австрія, Бельгія, Канада, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Польща, Іспанія, Швеція, Туреччина та інші. 

Учасниками також є і міжнародні організації: ЄБРР, ЄІБ, IFC, МВФ, НАТО, Офіс ООН з координації гуманітарних питань, Управління Верховного комісара ООН з прав людини, ОБСЄ, Світовий банк, ВООЗ та ООН

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!