24 червня 2022 р.

В Україні створили чат-бот для пошуку зниклих під час війни

Чат-бот «Знайди рідних» дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від того, де вони зараз перебувають.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон із сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”, який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування.

Чат-бот створений у взаємодії з ГО "Міжнародна асоціація кібербезпеки", "Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку", міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.

Крім того, розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, інформацію про місце знаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.

Посилання на чат-бот «Знайди рідних».

Відеоінструкція щодо користування тут