Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2022 р.

Владислав Атрошенко висловив слова вдячності аграрному підприємству, яке перерахувало 7 млн грн на ремонт тролейбусної контактної мережі


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував аграрному підприємству за те, що воно перерахувало 7 млн грн на ремонт тролейбусної контактної мережі.  

— Прохання особисто подякувати бенефіціарам компанії "Наташа-Агро" і всім людям, які причетні до цього рішення.  Хочу повідомити, що особливо мене вразило те, що це їхня ініціатива, їхня пропозиція. Це просто зворушливо і надзвичайно, такі вчинки треба цінувати це людський вчинок. Я не знаю чим ми можемо віддячити цій компанії, — висловив слова вдячності Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

ТОВ "НАТАША-АГРО" прийняло рішення допомогти Чернігову фінансово і спрямувало власні кошти на конкретний вид робіт, які дозволять більшій кількості електричного транспорту курсувати містом. Зазначимо, що внаслідок воєнних дій пошкоджено 55 км мережі зі 110. Поступопо її відновлюють, так і вдається запускати нові маршрути. 

Рішення про прийняття цих коштів до міського бюджету та перерахунок на відновлення мережі прийняли на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 червня. 

— Як і обіцяли вони у травні заплатили 6 млн грн, а зараз доплатили ще один мільйон. Пропозиція включити їх  до бюджету і спрямувати на контактну мережу,  повідомила начальниця фінансового управління Олена Лисенко. 

 Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!