17 червня 2022 р.

"Я пишаюсь тим, що у нас такий потужний колектив медиків". Владислав Атрошенко привітав чернігівських медпрацівників із професійним святом

Щороку, в третю неділю червня, в Україні відзначають День медичного працівника. Сьогодні у важливості цієї професії ми переконалися вчергове. Коли у місто летіли снаряди та ракети, лікарі 24/7 не покидали своїх робочих місць і ризикуючи власним, рятували чужі життя. Напередодні 19 червня їх привітав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Кращих працівників відзначив подяками міського голови та грамотами Чернігівської міської ради.

Зустрічі відбулися у чернігівських лікарнях №3 та №2, остання цими днями ще й відзначає своє 30-річчя.

Звертаючись до медичних колективів Владислав Атрошенко побажав їм здоров’я та сил, щоб вони завжди могли допомагати чернігівцям.

— Останні місяці, й особливо тоді, коли місто було в оточенні, я спілкувався з багатьма колективами. Мене вразили лікарські колективи, зокрема. Я вдячний вам за те, що ви любите свою роботу, своїх пацієнтів, своє місто. І ці слова від щирого серця.

Я пишаюсь тим, що у нас такий потужний колектив медиків. Бажаю кожному міцного здоров’я, сил, щоб вистачало дарувати здоров’я пацієнтам. Пацієнтам же хочу сказати, щоб всі вони були вдячними й поважали вашу роботу та вас особисто.

Зараз треба нашими спільними зусиллями врятувати нашого найголовнішого пацієнта місто Чернігів. Це вдасться зробити, якщо ми будемо вірити в майбутнє нашого міста та працюватимемо. Наразі складна ситуація, адже працювати, навчати дітей, народжувати їх треба під час активної війни, — сказав під час свого привітання міський голова.

Владислав Атрошенко підкреслив: зараз люди повинні усвідомлювати всі ризики, максимально дотримувалися правил безпеки під час повітряної тривоги тощо. Місто активно працює над тим, щоб залучити підтримку, зокрема, міжнародних партнерів, щоб відродити місто, аби люди та бізнес не виїжджали.

— Бажаю всім нам об’єднатися для реалізації всіх амбітних цілей. Чернігів це частина України. Буде потужним Чернігів буде потужною й Україна, наголосив Владислав Атрошенко.

Генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар у свою чергу подякував міському голові за підтримку у важкі дні.

У важкі часи, коли були активні бойові дії у місті, ви кожного дня були у нашому закладі. Для нас була дуже важлива навіть просто ваша присутність, без будь-яких дій. Ми вас бачили і це додавало нам підтримки, впевненості, що ми все правильно робимо, і за це вам велика подяка.

За весь період активних бойових дій лікарня працювала. В повному обсязі надавалась як медична, так і інші види допомоги. Ви завжди можете покластися на медиків міста, зокрема, на наш колектив. Ми завжди будемо поруч з вами і на своїх робочих місцях, сказав Владислав Кухар.

Загалом у галузі охорони здоров’я міста сьогодні працює 3082 особи, з них лікарів 671.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

• КОНДРАТЕНКО Людмилу Іванівну, сестру медичну старшу операційного блоку комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради;
  • РУШЕНКО Валентину Григорівну, сестру медичну старшу діагностичного відділення комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

• ДОКА Світлані Вікторівні, лікарю-педіатру другого відділення з надання первинної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради;
  • КЛАДЬКО Марині Олександрівні, старшій акушерці акушерського фізіологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради;
  • ЛИПОВАТІЙ Лідії Андріївні, сестрі медичній старшій кардіологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради;
  • ЛУГОВІЙ Аллі Михайлівні, сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради;
  • МАЦУТІ Ользі Валентинівні, молодшій сестрі медичній неонатального відділення з ліжками постінтенсивного виходжування для новонароджених комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради;
  • НАБІЛЬСЬКІЙ-ВОЄВОДІ Віті Миколаївні, лікарю-педіатру третього відділення з надання первинної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради;
  • ПРИХОДЬКО Людмилі Миколаївні, молодшій сестрі медичній акушерського обсерваційного відділення з ліжками екстрагенітальної патології комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради;
  • РОССОХА Олені Михайлівні, сестрі медичній старшій відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради.
  • СИДОРЕНКО Ганні Петрівні, лікарю загальної практики сімейному лікарю комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 4» Чернігівської міської ради;
  • СИМОНЧУКУ Олександру Михайловичу, робітнику з комплексного обслуговування і ремонту будинків комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 4» Чернігівської міської ради.