Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
16 червня 2022 р.

Пляжний сезон у Чернігові поки не відкриватимуть, але рятувальні пости виставлять


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

З міського бюджету будуть виділені кошти (200 тисяч гривень) на оплату послуг із організації роботи сезонних рятувальних постів на водних об'єктах Чернігова. Відповідне рішення затвердили члени виконавчого комітету під час засідання 16 червня. 

Нагадаємо, що відкривати купальний сезон у Чернігові офіційно поки не планують. Зважаючи на ще високий рівень води та неможливість обстежити дно водойм, які визначені як офіційні місця для купання. У той же час є люди, які серед варіантів відпочинку обирають саме такий.  

— Я хочу публічно зазначити таку позицію, що ми просимо людей відповідально приймати рішення щодо своєї  поведінки. Разом з тим, я  вважаю, що якщо от я, як міський голова, візьму і стану закликати людей до того, що небезпечно, йде війна, виїжджайте всі з міста в більш безпечні регіони, я вважаю таку поведінку більш неправильною. А як правильно? Правильно — це перемагати вже завтра, виганяти загарбників і відроджувати Україну. А якщо завтра не буде завтра, то треба жити і працювати стільки, скільки потрібно до перемоги. З власним сумлінням ставитися до всіх ризиків. Якщо ми сядемо і будемо чекати, то ми можемо чекати півтора роки, можемо два.  Тут настільки делікатне питання, що відповіді немає. 

Публічної відповіді на це питання я, як міський голова, дати не можу. Я звертаюсь до людей і кажу, люди добрі, ви, кожна сім'я, кожна людина особисто, дайте зважену оцінку щодо ризиків, будь ласка, дотримуйтесь максимально всіх заходів безпеки, але ж ми не можемо поставити паркан і не пустити на річку людей. Ми розуміємо, що люди прийдуть. Відповідно,  ми повинні убезпечити людей: тут їх міни і снаряди не вбили, так там вони потонуть і ми їх не врятуємо. Але ми не будемо офіційно не відкривати пляжний сезон, не закривати,  прокоментував ситуацію з пляжним сезоном Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 

Прес-служба Чернігівської міської ради 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!