Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 червня 2022 р.

З понеділка, 13 червня, запрацює ще один автобусний маршрут — №29 «вул. Незалежності — вул. Індустріальна»


Фото № 1

У Чернігові працюватиме ще один автобусний маршрут  №29 «вул. Незалежності – вул. Індустріальна». Шлях його проходження:  вул. Любецька  — І. Мазепи  — просп. Миру  — просп. Перемоги  — І. Мазепи  — Індустріальна  — Толстого  — Музична. Запрацює маршрут з понеділка, 13 червня. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 10 червня.

За словами начальника управління транспорту Олександра Рижого, внесення змін до тимчасових автобусних маршрутів стало необхідним у зв'язку з відновленням роботи тролейбусів, а також для розширення мережі транспортного сполучення мікрорайонів Чернігова з його центральною частиною та промисловими зонами.

Час роботи транспортних засобів встановлюватиметься в рамках допустимих комендантським часом. Маршрут починатиме свою роботу з 6-ої ранку, а завершуватиме о 21.00 год.

 — Наразі послуги з пасажирських перевезень у місті здійснюють 59 автобусів та 32 тролейбуси. Пасажиропотік відстежується для того, щоб не було дублювання маршрутів. Крім того, закриваються ті частини міста, де ще не передбачені нові додаткові автобусні маршрути,  — додав Олександр Рижий.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Світлина  - Ілюстративна

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!