Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
2 червня 2022 р.

Чернігів, завдяки фінансовій допомозі від міста-побратима Меммінгена, придбає машину для прибирання


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Автопарк комунальної техніки поповниться машиною для прибирання міста. Придбати її Чернігів зможе, в тому числі, і завдяки коштам, які зібрало для нього німецьке місто-побратим Меммінген. Мова про 152 тисячі євро. Аби отримати ці гроші, на засіданні виконавчого комітету 2 червня, було надано дозвіл на відкриття поточних рахунків, у тому числі валютних. 

Дозвіл наданий Управлінню ЖКГ міськради. Кошти, які надійдуть на цей рахунок, планується спрямувати на придбання вакуумної машини для прибирання міської території.

— Про це ми домовилися особисто з міським головою Меммінгена. Для нас це місто-партнер і воно розташоване за 185 км від Давосу. Коли туди їхали, ми зупинялися у Меммінгені і я мав можливість поспілкуватися з міським головою. Вони нам перерахують понад 150 тисяч євро.

Але ми ще попросили їх знайти для нас всесезонний "пилосос" на базі МАН, який нам буде простіше обслуговувати потім. Було запропоновано два варіанти. Один більш потужний, але його вартість 350 тисяч євро. Інший, який ми і вибрали, оскільки він буде більш оптимальний для нашого міста, вартістю близько 250-260 тисяч євро (без податків та розмитнення).

Тож ми відкриваємо спецрахунок, отримуємо кошти, докупимо кошти, яких не вистачає, і тоді зможемо придбати "пилосос", термін експлуатації якого один рік, а пробіг дві тисячі кілометрів. Це майже новий, а нового, який коштує набагато дорожче, чекати можемо мінімум півтора року, пояснив суть цього рішення Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!