Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
31 травня 2022 р.

Перша сесія за час повномасштабної війни розпочалася з хвилини мовчання. Депутати вшанували загиблих

+5
+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8

Сьогодні, 31 травня, відбулося позачергове засідання 17-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання. Участь у ньому взяли 28 депутатів міської ради та чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян.

Міський голова Владислав Атрошенко під час сесії висловив слова підтримки директорці школи №21 Інні Левченко та колезі по депутатському корпусу, яка постраждала під час бомбардування міста російською авіацією.

Хочу висловити від імені усіх містян, депутатів і керівників міської ради слова підтримки Інні Левченко, яка перебуває на реабілітації. Вона перенесла декілька складних операцій після того, як постраждала внаслідок звірського бомбардування. Тоді, коли постраждали відразу дві школи на Подусівці – 18 та 21. Давайте побажаємо їй швидкого одужання, повернення до роботи на благо громади, — сказав очільник міста.

Після затвердження порядку денного засідання сесії депутати першими розглянули питання щодо дострокового припинення повноважень депутатів міської ради VIII скликання Віталія Хрустицького («РІДНИЙ ДІМ») та Павла Гармаша («ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»). Обранці власноруч написали заяви на дострокове припинення своїх повноважень, але ці рішення не знайшли підтримки у сесійній залі під час голосування.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!