Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
20 травня 2022 р.

Будинки та установи поки залишатимуться без гарячого водопостачання. Чернігівська ТЕЦ має усунути велику кількість пошкоджень магістральних теплових мереж


Фото № 1

Гаряча вода в будинки та установи Чернігівською ТЕЦ поки подаватися не буде, орієнтовно до 3 червня. Про це повідомили в пресслужбі підприємства. 

У зв’язку із великою кількістю пошкоджень магістральних теплових мереж, які були виявлені під час проведення гідравлічних випробувань і не дали змогу виконати їх згідно правил та досягнути випробувального тиску, КЕП "Чернігівська ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Після закінчення ремонтних робіт і завершення гідравлічних випробувань та за їх результатом буде розглянута можливість відновлення гарячого водопостачання із 3 червня 2022 року.

Зауважимо, що гідравлічні випробування у місті проводяться щорічно після закінчення опалювального сезону. Це робиться з метою завчасного виявлення та заміни до початку пошкоджених та зношених ділянок теплових мереж. 

Довідково. При появі в ці дні на вулицях міста провалів, витоку води, просимо терміново повідомляти за телефонами: 678-220; 72-84-83; 67-45-89; 0 800-50-93-50

За повідомленням Чернігівської ТЕЦ

Світлина — ілюстративна з мережі Інтернет

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!